Hacker Ekipmanları | Tüm Hackerların Sahip Olması Gereken Ekipmanlar!


 Merhaba sayın okurlar, bu yazımızda Hackerlar ne kullanıyor göreceğiz.

#1 WiFi Pineapple 

Wi-Fi Pineapple, ağ güvenliği yöneticilerinin sızma testleri yapmasına olanak tanıyan, Hak5'in kablosuz bir denetim platformudur. Pentestler, beyaz şapka hackerların siyah şapkalı bir saldırganın yararlanabileceği güvenlik açıklarını aradıkları bir tür etik hacklemedir. Beyaz şapka ve siyah şapka etiketleri, iyi adamların beyaz şapka ve kötü adamların siyah şapka taktığı eski Batı filmlerinden türetilmiştir.

Wi-Fi Pineapple, ortadaki adam (MitM) saldırılarını gerçekleştirmek için sahte erişim noktası (AP) olarak da kullanılabilir. MiTM saldırısı, saldırganın gizlice araya girip birbirleriyle doğrudan iletişim kurduklarına inanan iki taraf arasındaki mesajları ilettiği bir saldırıdır. Pahalı olmayan fiyat ve kullanıcı dostu arayüz (UI), çok az teknik bilgiye sahip saldırganların, parolalar da dahil olmak üzere hassas kişisel bilgileri toplamak için halka açık Wi-Fi ağlarını kullanan bilgi işlem cihazlarını dinlemelerini sağlar.

Bir Kaç WiFi Pineapple ürünü; 

(Fotoğraflara tıklayarak fiyatlarını görebilirsiniz, Fotoğraflar gözükmüyorsa lütfen reklam engelleyicinizi kapatınız.)


#2 USB Rubber Ducky

USB Rubber Ducky, genel bir flash sürücü olarak gizlenmiş bir tuş vuruşlu enjeksiyon aracıdır. Bilgisayarlar bunu normal bir klavye olarak tanır ve dakikada 1000 kelimeden fazla hızda önceden programlanmış tuş vuruşu yüklerini kabul eder.


#3 Lan Turtle

LAN Kaplumbağası, gizli bir Sistem Yönetimi ve Sızma Testi aracıdır. Bu, gizli ve uzaktan erişim sağlar. Bu size ağ zekası toplama sağlar. Saha rehberi ile birlikte gelir. Bu, basit bir grafik kabuk aracılığıyla ortadaki adam gözetim yetenekleri sunar.

- Mevcut yorum.

Daha yeni Daha eski